Τρίτη, 21 Μαΐου, 2024

Τηλεκπαίδευση 1-03-2024

Αγαπητοί μαθητές και γονείς καλημέρα,

Καλό Μήνα σε όλους!!!

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 δε θα γίνουν τα μαθήματα με τους ακόλουθους καθηγητές:

1. Ζιαζοπούλου Σταυρούλα
  2. Γούσκου Σοφία
  3. Γκίνη Άννα-Μαρία
  4. Φωτιά Αλέξανδρο
  5. Κονδύλη Αθανάσιο
  6. Σφακιανάκη Μαρία

Η υπεύθυνη καθηγήτρια κ. Ζιαζοπούλου και η συνοδός κ. Γούσκου μεταβαίνουν σήμερα στην Πάτρα συνοδεύοντας το μαθητή μας Γιάννη Κοτέλο στον Εθνικό Διαγωνισμό Φιλοσοφίας του Πανεπιστημίου Πατρών, να ευχηθούμε Καλή Επιτυχία στο Γιάννη!!!

Οι αγώνες πραγματοποιούνται κανονικά και συνοδεύει τα παιδιά η κ. Γκίνη και ο κ. Κονδύλης

Οι διδακτικές επισκέψεις της Γ΄ Λυκείου πραγματοποιούνται κανονικά, , τους μαθητές συνοδεύουν ο κ. Φωτιάς και ο κ. Αγγελόπουλος, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν μετά τις 12:00,σχετικές οδηγίες έχουν αποσταλεί στα emails των γονέων-κηδεμόνων.