Ημέρες και ώρες υποδοχής γονέων στο σχολείο και Υπεύθυνοι τμημάτων

Ημέρες και ώρες υποδοχής γονέων στο σχολείο και Υπεύθυνοι τμημάτων  για το σχολικό έτος: 2018-2019

Δείτε τα συνημμένα αρχεία

Β΄ φάση ηλεκτρονικών εγγραφών-δηλώσεων προτίμησης για το σχολ. έτος 2018-2019

Ενημερωθείτε από το επισυναπτόμενο έγγραφο για τις διαδικασίες και προθεσμίες της ηλεκτρονικής εγγραφής-δήλωσης προτίμησης για το σχολ. έτος 2018-2019 και ειδικότερα:

• Αποτελέσματα κατανομής Α΄ φάσης και κατάθεση δικαιολογητικών στις σχολικές μονάδες
  • Έναρξη Β΄ φάσης αιτήσεων
  • Δυνατότητα τροποποίησης/διαγραφής αίτησης

ΚΕΣΥΠ Αμπελοκήπων 2018-2019

Το Κέντρο Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού (ΚΕΣΥΠ) Αμπελοκήπων (Φιλήμoνος 19, Αμπελόκηποι, στο κτίριου του 16ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών) στέλνει τις ευχές του για την έναρξη του σχολικού έτους 2018-2019.

Περισσότερες πληροφορίες για τις δραστηριότητες και τις υπηρεσίες του ΚΕΣΥΠ Αμπελοκήπων θα βρείτε στα επισυναπτόμενα έγγραφα.

Επίδοση βαθμολογίας Α΄ και Β΄ Λυκείου 2018

Ενημερώνονται οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών μας ότι οι έλεγχοι ετήσιας επίδοσης θα δοθούν την Τετάρτη 20/6/2018 και ώρες 10:00 - 12:00 π.μ.

Εκ της Διευθύνσεως