Eισαγωγή στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων.

Αγιασμός σχολ. έτους 2018-2019

Ο αγιασμός για την έναρξη του σχολικού έτους 2018-2019 θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 11-9-2018 και ώρα 09:30.

ΑΙΤΗΣΗ - ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ 2019

Η εγκύκλιος και το υπόδειγμα για την Αίτηση-Δήλωση των πανελλαδικών εξετάσεων ΓΕΛ 2019.
Προθεσμία υποβολής από Τετάρτη 20 έως και Παρασκευή 29 Μαρτίου. Για την πρώτη ημέρα, Τετάρτη 20 Μαρτίου, η εφαρμογή θα είναι διαθέσιμη μετά τις 13:00.

Δείτε τα συνημμένα:

Απουσίες μαθητών/τριών λόγω της εποχικής γρίπης

Δείτε το συνημμένο: